Меблі з автодеталей

А ви ніколи не замислювалися про те, щоб почати заробляти гроші на старому мотлоху? Не зовсім розумієте, про що йде мова? Наочний приклад втілення такої бізнес-ідеї — роботи російських і зарубіжних умільців, які роблять різні предмети меблів з автомобільних деталей.

З старого двигуна, наприклад, можна зробити дуже симпатичний і креативний столик. Достатньо лише приробити до нього скляну стільницю.

Річ, зрозуміло, виходить на любителя, але зате незвично, а головне — прибутково. Вартість такого столика становить 45 тисяч рублів. Дуже вигідна справа, якщо врахувати, що неробочий двигун можна знайти на смітнику, тобто отримати даром. Шматок скла, який використовується в якості стільниці, також обійдеться вам не дуже дорого.

Також можна зробити диванчик, використавши в якості каркаса автомобільний капот. А з дисків роблять опори для стільців.

До речі, сьогодні знайдеться чимало автовласників, які бажають позбутися від подібного мотлоху шляхом самовивозу такого ким-небудь, хто готовий забрати деталі. Загалом, заробляти можна на чому завгодно, лише б було бажання. А також — фантазія і здатність робити щось своїми руками.

Поділіться своєю думкою