Меблі на магнітах

Меблевий бізнес процвітає і з кожним роком породжує все нові цікаві напрями. Наприклад, голландські дизайнери вирішили здивувати цільову аудиторію з простотою збірки предметів меблювання і винайшли унікальну меблі на магнітах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Напевно, кожному знайома ситуація, коли новенький меблевий гарнітур, тільки що придбаний у магазині, привозять за потрібною адресою в розібраному вигляді. Непідготовлена людина майже напевно не зможе впоратися зі складанням величезної кількості деталей. У таких випадках, як правило, вдаються до допомоги збирачів. Але з голландським винаходом необхідність сторонньої допомоги відпадає.

Голландець Бенджамін Вермюлен спроектував корпусний меблевий гарнітур, для складання якого не потрібні ніякі інструменти. Справа в тому, що звичні кріплення замінені високопотужними магнітами. Тобто меблі можна не тільки швидко зібрати, але і трансформувати на свій розсуд, адже деталі можна перемістити в лічені секунди.

Ідея підкорила багатьох західних інвесторів. Можна не сумніватися, що і в Росії виробництво подібної меблів могло б стати дуже успішним бізнес-проектом.

Share your thoughts