Меблі для собак

Любителів шерстистих і гавкаючих домашніх вихованців у нашій країні досить багато, а ось асортимент підходящої меблів для них не відрізняється широтою. Точніше, на різноманітність товарів від іноземних виробників скаржитися не доводиться, але їх якість викликає сумнів і залишає бажати кращого. На виготовленні меблів для собак можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для запуску виробництва необхідно визначитися з асортиментом, підшукати відповідне приміщення і підібрати міцні та надійні матеріали. Прекрасним варіантом для успішного старту може стати виготовлення собачого лежака.

В якості цеху можна використовувати гараж або сарайчик на присадибній ділянці. Особливу увагу слід приділити пошуку постачальників витратних матеріалів: тканини, деревини і т. д. Від цього буде залежати, наскільки продукція доведеться до вподоби клієнтам.

М’які лежаки з дерев’яним каркасом вперше на території РФ почав вручну виготовляти молодий тульський підприємець Євген Харків. Почав він свою справу з того, що вирішив спорудити зручну меблі для власних улюбленців. Вироби оцінили його знайомі та друзі. Завдяки сарафанному радіо з’явилися перші індивідуальні замовлення. Сьогодні Євген виробляє близько 20 лежаків щомісяця вартістю від 3 до 4 тисяч рублів.

Share your thoughts