Меблі для «мільйонерів»: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Сьогодні кожен бажаючий може відчути себе мільйонером, придбавши яскраву, оригінальну меблі з оббивкою зі банкнот. Анжела Матіс, дизайнер з Лондона, знайшла незвичайне застосування відслужили свій термін грошовим купюрам — оформляти з їх допомогою табуретки.

Ще зовсім недавно було дивним чути про орігамі, матеріалом для якого служили всі ті ж гроші, номіналом в один долар. А сьогодні з купюр вже почали створювати оббивку для меблів. Анжела Матіс назвала свій проект «Цінність». В її роботі використовуються різні банкноти: євро різного номіналу (квітів), зелені долари, коричневі рупії, фіолетові фунти. Залежно від виду застосовуваної валюти, відтінок і текстуру оббивки виходить різноманітною: дуже яскравою або приглушеного кольору, темною або світлою.

Проект можна було б назвати бунтарським, але в якості матеріалу виступають лише ті банкноти, які вже «відслужили» вийшли з обігу. Як правило, грошові купюри використовуються не більше півтора років. Проект «Цінність», за словами Анжели Матіс, повинен наочно продемонструвати, що паперові банкноти в сучасному світі не несуть в собі ніякої цінності, це лише шматочки паперу, і їх слід замінити цифровими грошима.

Поділіться своєю думкою