Меблевий антикваріат

Любов до старовини і інтерес до життя наших прапрапредков не згасне ніколи. Тому попит на антикварні речі досить стабільний. Звичайно той, хто продає старовинні прикраси і відомі полотна за нечуваними цінами, орієнтується на досить вузьку аудиторію справжніх поціновувачів, і вхід у цей бізнес практично неможливий для підприємця зі сторони.

Але тим не менше на цьому ринку є і інші ніші, які дозволяють не тільки стартувати з помірними інвестиціями, але і «зачепити» більш широкі верстви покупців. Наприклад, продаж антикварних меблів минулого століття.

Як почати бізнес?

Перед тим, як стартувати задумайтеся: де ви будете шукати старовинні меблі і як реставрувати? Є декілька варіантів пошуку антикваріату: скупка у приватників і самостійний відбір в покинутих населених пунктах, на барахолках і блошиних ринках.

Об’їдете всі села і селища, розвісьте оголошення про скупку, розмістіть на дошках в інтернеті, складіть список ринків і відвідуйте їх кожні вихідні. Також відшукайте реставратора або декоратора, який допоможе вам привести куплене в належний товарний вигляд.

На перших порах, можна домовитися працювати з ними за відсоток від продажу.

Паралельно з пошуком меблів організуйте тематичні спільноти в соцмережах, які будуть не стільки продавати, скільки об’єднувати людей по інтересу до старовини, оскільки продаж антикваріату — дуже тонкий процес, і пряма реклама для нього не підійде.

Все готово!

І тільки після того, як у вас сформувався товарний запас можна приступати до головного — відкривати шоу-рум і виставляти весь антикваріат на показ.

Також відмінним каналом для збуту може служити співпраця з інтер’єрними студіями та приватними дизайнерами.

Крім того, для залучення клієнтів варто проводити різні заходи: бали та світські раути, а також влаштовувати фотосесії від відомих фотографів.

Поділіться своєю думкою