Маски як ідея заробітку

Враховуючи темпи сучасного життя, стає ясно, чому багато людей схильні до дії хронічного недосипу. Сучасній людині часто доводиться спати уривками при денному або штучному освітленні. А між тим, заснути при наявності світла можуть далеко не всі. Саме тому бізнес-ідею з виготовлення масок для сну варто розглядати як досить прибуткову і перспективну у своєму сегменті. При цьому варто враховувати, що в нашій країні рівень конкуренції в даному бізнесу поки не надмірно високий, так як такі маски ще не дуже поширені.

На початкових етапах у список основних статей витрат варто внести тільки витрати на придбання швейної машинки, а також витратних матеріалів. Орендувати приміщення в даному випадку немає необхідності, як і наймати додаткових працівників. Єдине, що вам доведеться зробити — це освоїти техніку виготовлення подібних масок. Інформацію про неї можна знайти в інтернеті, як і різні викрійки. Середня вартість звичайної швейної машини становить 15 000 руб.

Загалом початкові витрати складуть 50 000 руб. Вартість однієї готової маски для сну становить від 200 до 600 руб. в залежності від складності дизайну, а також використовуваних матеріалів.

В даному випадку слід робити ставку на тканини натурального походження.

При наявності необхідних навичок за один робочий день один чоловік може шити в середньому 10-12 масок. Реалізовувати готову продукцію можна за допомогою інтернету. Також її можна здавати в спеціалізовані точки продажу. Таким чином, середньомісячна прибутковість цього бізнесу становить від 40 до 150 000 руб. Часто витрати можна окупити вже в перший місяць.

Поділіться своєю думкою