Маска для сну NeuroOn

У сучасне суєтний час дуже складно знайти зайвих пару годин для повноцінного відпочинку. З-за величезного перенапруження сон видається неспокійним і, як наслідок, неефективним. Як же зробити сон міцним і здоровим, щоб була можливість відновити сили? За рішення цієї проблеми взялася польська компанія NeuroOn. Співробітники компанії розробили унікальну маску для поліфазного сну.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Про так званий полифазном сні написано безліч наукових трактатів. Кажуть, що за цим принципом спали багато великі люди, такі як Наполеон і Вінстон Черчілль. Згідно теорії, щоб виспатися, не потрібно витрачати 8 годин підряд. Ефективніше буде розбити сон на короткі проміжки протягом доби і засипати саме тоді, коли організм хоче цього найбільше.

Щоб вільного часу стало більше, а втома не відчувалася, потрібно перед засипанням надіти на очі маску NeuroOn. Прилад оцінює всі фази сну і будить людину в той момент, коли завершився найважливіший активний період. Цей період триває недовго, але пробуджується користувач маски при цьому бадьорим і повним сил.

Щоб пристрій повноцінно функціонував, його необхідно з’єднати зі смартфоном за допомогою спеціально розробленого мобільного додатку. Маска зберігає всі отримані в результаті аналізу сну власника дані на смартфон, а додаток, в свою чергу, оптимізує інформацію та активує NeuroOn саме в той момент, коли вже можна і потрібно прокидатися.

Тестова партія масок була розкуплена дуже швидко за ціною 230 доларів за одиницю. Сьогодні компанія планує запуск великомасштабного виробництва і налагодження поставок за кордон.

Share your thoughts