Маска для сну NeuroOn

У сучасне суєтний час дуже складно знайти зайвих пару годин для повноцінного відпочинку. З-за величезного перенапруження сон видається неспокійним і, як наслідок, неефективним. Як же зробити сон міцним і здоровим, щоб була можливість відновити сили? За рішення цієї проблеми взялася польська компанія NeuroOn. Співробітники компанії розробили унікальну маску для поліфазного сну.

Про так званий полифазном сні написано безліч наукових трактатів. Кажуть, що за цим принципом спали багато великі люди, такі як Наполеон і Вінстон Черчілль. Згідно теорії, щоб виспатися, не потрібно витрачати 8 годин підряд. Ефективніше буде розбити сон на короткі проміжки протягом доби і засипати саме тоді, коли організм хоче цього найбільше.

Щоб вільного часу стало більше, а втома не відчувалася, потрібно перед засипанням надіти на очі маску NeuroOn. Прилад оцінює всі фази сну і будить людину в той момент, коли завершився найважливіший активний період. Цей період триває недовго, але пробуджується користувач маски при цьому бадьорим і повним сил.

Щоб пристрій повноцінно функціонував, його необхідно з’єднати зі смартфоном за допомогою спеціально розробленого мобільного додатку. Маска зберігає всі отримані в результаті аналізу сну власника дані на смартфон, а додаток, в свою чергу, оптимізує інформацію та активує NeuroOn саме в той момент, коли вже можна і потрібно прокидатися.

Тестова партія масок була розкуплена дуже швидко за ціною 230 доларів за одиницю. Сьогодні компанія планує запуск великомасштабного виробництва і налагодження поставок за кордон.

Share your thoughts