Машина для ремонту доріг

Як відомо, в Росії дві біди… Але, як не дивно, аналогічні біди є і в інших країнах, зокрема, в напханій технологіями Америці. Тільки от вирішуються проблеми там набагато оперативніше, ніж у нас. Наприклад, для покращення якості дорожнього покриття в США вже активно працює інноваційна спецтехніка — ремонтна машина.

Машина для ремонту доріг — це дітище канадської компанії Python Manufacturing Inc. Нова модель асфальтоукладача під назвою Python 5000 оперативно ліквідовує вибоїни і нерівності на дорожньому покритті. При чому, водія всередині техніки немає — він керує машиною віддалено, за допомогою джойстика!

Ефективність Python 5000 вже доведена. Так, машина справляється поодинці з ділянкою дороги, для ремонту якого в звичайних умовах знадобилося б 3 пари рук, та ще й класичний асфальтовий каток, і робить це в кілька разів швидше і ефективніше. Тестування показало, що залатанная новою технікою вибоїна дає про себе знати не раніше, ніж через 4 роки!

Вартість дорожнього «доктора Айболита» сьогодні встановлена на рівні 290 000 доларів. Але при такій продуктивності машина окупає себе дуже швидко! Можна не сумніватися, що для російських «дірявих» доріг такий «лікар» життєво необхідний!

Поділіться своєю думкою