Масажний салон: бізнес-ідеї у сфері сервісу

Ритм життя сучасної людини передбачає безліч стресів. Сидячий спосіб життя і майже повна відсутність руху укупі з емоційною перевантаженістю залишають свій слід на наших м’язах. Зняти накопичене напруга допомагає лікувальний масаж. Це досить болюча процедура, і проводити її може тільки фахівець. Зате велика її ефективність — людина після місяця-двох сеансів лікувального масажу відчуває себе більш гармонійно.

У цій статті ми поговоримо про те, як відкрити свій масажний салон.

Відразу обмовимося, що це бізнес для людей зі стартовим капіталом.

Перше, що потрібно зробити — знайти відповідне приміщення. Краще орендувати невелику кімнатку на першому поверсі в центрі міста. Невеликий бонус: якщо в орендованому будинку є фітнес-центр або тренажерний зал, багато спортсмени будуть заходити до вас після тренувань.

Наше приміщення потрібно відремонтувати, створити розслаблюючу атмосферу. Ця задача вирішується установкою відповідного освітлення та легкої лаунж-музикою. Також доведеться витратиться на обладнання, зручні меблі та інвентар. Якщо ви хочете вийти на серйозний рівень, не скупіться: купуйте зручні масажні крісла і кушетки, не економте на рушниках. Перше враження для клієнта значить дуже багато.

Хороші масажисти — запорука успіху масажного салону. Тому підбору персоналу варто приділити особливу увагу. Проведіть співбесіду з кожним кандидатом. Щоб краще побачити на що вони здатні, попросіть їх виконати тестове завдання. Непогано знайти людину, яка розбирається в тонкощах масажу і зможе об’єктивно оцінити якість послуги. Знайдіть таку людину і довіртеся його вибором або візьміть участь в оцінці спільно з ним.

Тепер пару слів про те, де шукати масажистів. Якщо у вашому місті є спеціальне училище, почніть з нього. Можна знайти кілька самородків на курсах для масажистів. Третій варіант — інтернет. Додайте оголошення на декількох сайтах пошуку вакансій, і кандидати знайдуть вас самі. Крім масажистів вам потрібен адміністратор і бухгалтер.

У перший місяць ви витратите близько 200-250 тисяч рублів. Надалі близько 100 тисяч рублів буде йти щомісяця на оренду і заробітну плату вашим співробітникам. Приблизно за 4-6 місяців роботи бізнес повністю окуповується та починає приносити прибуток.

Поділіться своєю думкою