Масаж на пляжі

Як кажуть, готуй сани влітку…. А річний бізнес взимку. Так, незважаючи на морози, вже настав час подумати про те, чим можна заробити саме в теплу пору року. Наприклад, відмінним варіантом може стати надання послуг масажу на пляжі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Практика показує, що ідея актуальна не тільки для курортних міст. Пляжний масаж буде затребуваний у всіх містах, де є водойми та облаштовані пляжні зони. Якщо все зробити грамотно, то можна без особливих зусиль заробляти до 1000 доларів в місяць, працюючи при цьому в своє задоволення.

Щоб реалізувати проект, необхідно закінчити хоча б базові курси масажистів. Також необхідно придбати зручне обладнання — складаний масажний стіл, парасолька від сонця та інші аксесуари, в тому числі, косметичні засоби та олії. Обов’язково купіть білий медичний халат — сувора формений одяг викликає більше довіри у потенційних клієнтів.

Тривалість одного пляжного сеансу масажу, як правило, не перевищує 15 хвилин. Вартість можна встановлювати максимально демократичну (150-200 рублів). Навіть при заниженому ціннику в день можна отримувати 2500-3000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts