Мангал на сонячній енергії

Той факт, що люди навчилися готувати їжу за допомогою енергії сонця, вже давно не новина. Але прогрес не стоїть на місці, і в цій області з’являються все нові технології і рішення. Зокрема, компанія GoSun пропонує поласувати смачним шашликом, приготованому на сонячно-енергетичному мангалі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальний пристрій, призначене для пікніків, являє собою камеру у формі циліндра, здатну фокусувати промені сонця, акумулювати їх тепло і використовувати його для термічної обробки продуктів. У сонячні дні тепловіддача виходить досить потужною, і швидкість приготування їжі нітрохи не менше, ніж при стандартному способі із застосуванням відкритого вогню. При цьому немає ніякого диму, гару, кіптяви. Їжа виходить не просто смачною, але і корисною.

Якщо ж пікнік призначений на похмурий день, то зневірятися теж не варто. В якості замінника сонця на випадок її відсутності застосовується вбудований нагрівальний елемент потужністю 150 Ват. Функціонує ця деталь за допомогою невеликого літій-іонного акумулятора, який заряджається навіть через автомобільний прикурювач. Звичайно, повністю цей нагрівач відсутність сонячного світла не компенсує, але прекрасно працює в тандемі зі світилом, коли останнім не надто активно.

Розробники мангалу GoSun впевнені, що майбутнє — за їх дітищем, яке вже підкорює європейські простори. Можна не сумніватися, що новинка припаде до душі і російським любителям відпочинку на природі.

Share your thoughts