Мама напрокат: іноземні бізнес-ідеї, ідеї для жінок

Заповзятлива американка з Нью-Йорка з звичним для російського слуху ім’ям Ніна згенерувала власну бізнес-ідею, яка на ділі виявилася досить прибутковою. Вона створила особистий сервіс Need a Mom і за 40 доларів на годину здає сама себе напрокат. За ці гроші жінка стане для своїх клієнтів «мамою на годину». При цьому в її обов’язки входять домашні справи (прання, прасування, готування), душевна розмова і будь-які інші речі, які можна довірити реальної мамі.

Товариська й добра Ніна готова вислухати будь-які проблеми, дати слушну пораду і просто зігріти людським теплом.

У своїй роботі жінка керується тільки особистим досвідом: у неї двоє дітей, які давно виросли. Цікава тенденція, що левова частка клієнтів Ніни — це зовсім не сироти, позбавлені батьківської ласки й опіки, а люди з цілком благополучних і повних сімей з наявністю матері, батька та інших родичів. Але Ніна — мама універсальна, що називається, без недоліків. Від неї не почуєш скарг на хвору спину або підвищений тиск, вона не буде вказувати і висміювати ваші недоліки.

Тим не менш, незважаючи на затребуваність послуг «мами напрокат», у суспільстві цей проект отримав велике засудження і був названий фриковым і навіть аморальним, руйнує сімейні цінності і заохочує «добро за гроші».

Поділіться своєю думкою