Малювання картин у техніці ” граттаж

Про художній техніці під назвою граттаж багато з нас знають ще зі шкільної лави — перші невмілі проби відбуваються на уроках малювання. Суть полягає в тому, що на покритою спеціальним складом і фарбою поверхні листа видряпують зображення гострим інструментом. Професійні картини, виконані в техніці ” граттаж, — це справжні твори мистецтва, які цінуються дуже високо. Тому створення таких полотен здатне стати вигідним проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для роботи буде потрібно орендувати невелике приміщення в 20-30 кв. м. Бажано, щоб майстерня розташовувалася як можна ближче до центральної частини міста. Обов’язково зробіть помітну вивіску, яка буде викликати у людей почуття цікавості і бажання подивитися, що ж за нею ховається.

Для роботи потрібно придбати хороший комп’ютер зі спеціальним ПО для обробки графіки, плоттер і принтер. На покупку техніки піде близько 2500 доларів. Плюс, чекають витрати на придбання витратних матеріалів — паперу та картону, олівців, фарб, пензлів, художнього воску і туші. Також потрібно придбати рамки для майбутніх картин різних розмірних параметрів. Все це, в цілому, коштує близько 700 доларів.

Якщо ви вмієте та любите малювати, займатися бізнесом можна і поодинці. Але наявність помічників у вигляді дизайнера й менеджера з продажу не зашкодить. Важливо правильно побудувати рекламну кампанію — тільки в цьому випадку вашого проекту забезпечений успіх.

Розмір стартового капіталу складе 4500 доларів. Прибуток і терміни окупності в кожному конкретному випадку будуть індивідуальні. У середньому, талановиті, але невідомі художники, заробляють від 1000 до 5000 доларів на місяць. Все залежить від умінь і від правильного вибору цільової аудиторії. Додатковий заробіток можна отримувати, навчаючи малюванню картин у техніці ” граттаж інших людей.

Share your thoughts