Макраме – хобі і бізнес

Ряди рукодільниць поповнюються рік від року. Сьогодні модно виготовляти красиві речі та сувеніри своїми руками. На виробах хенд-мейд можна непогано заробити, якщо вибрати правильний напрямок і стати майстром своєї справи. Наприклад, прекрасний дохід приносить мистецтво плетіння макраме.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Навчитися азам плетіння з ниток можна за допомогою спеціалізованої літератури, а також мережі Інтернет. У Всесвітній павутині є величезна кількість відеоуроків від досвідчених майстринь. Матеріал для макраме може бути найрізноманітнішим. Тоненькі нитки підходять для створення витончених речей — прикрас, сумочок, гаманців, серветок і навіть предметів гардероба. Більш щільні нитки застосовують для виготовлення кашпо, кошиків, всіляких панно, килимків і т. д.

Для початку можна плести макраме в подарунок близьким, друзям і знайомим. А заодно і створювати портфоліо робіт. Коли моделей виробів, виконаних вашими руками, буде достатньо, можна починати шукати цільову аудиторію. Створіть власні групи в соціальних мережах або повноцінний сайт, викладайте фотографії готових робіт і чекайте замовлень!

Заняття рукоділлям приносить величезне задоволення. Це ж так чудово, коли є можливість заробляти гроші, просто релаксуючи та насолоджуючись процесом роботи! Макраме — справа нехитра, але дуже цікаве. Так що дерзайте!

Share your thoughts