Макіяж на дому

Більшість жінок обожнює декоративну косметику, але далеко не всі вміють нею правильно користуватися. Якщо ж ви володієте природним почуттям смаку, вмієте правильно нанести макіяж, приховавши всі недоліки обличчя і підкресливши достоїнства, то бізнес-ідея по наданню послуг візажиста на дому створена для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку необхідно вдосконалити вже наявні навички. Навіть якщо у вас є природний дар, без проходження спеціалізованих курсів макіяжу не обійтися. Вартість короткотермінового навчання може складати від 8 до 15 тисяч рублів. Ці витрати в майбутньому окупляться дуже швидко, так що грошей шкодувати не варто: як мінімум, у вас буде сертифікат, що підтверджує професіоналізм.

Щоб добитися успіху і припливу нових клієнтів, необхідно створити портфоліо. Скористайтеся допомогою подруг, сусідів, родичів. Робіть їм макіяж, фотографуйте в форматі до/після і розміщуйте результати на власному сайті в Інтернеті або групі в соцмережі.

Цільова аудиторія візажиста-надомника досить широка. На першому місці серед клієнток будуть, звичайно ж, наречені, які хочуть виглядати з дня весілля ідеально. А за нареченою потягнеться «шлейф» з її мами, подружок і іншої рідні жіночої статі. Також досить вагомий прибуток в сезон можуть принести випускниці шкіл і Вузів. Так, загалом-то, будь-яка жінка, яка готується до важливого заходу або фотосесії, є вашої потенційної клієнткою. Головне — зуміти привернути увагу і піднести свій талант в самому вигідному світлі.

Сума стартового капіталу залежить від того, якою косметикою ви захочете користуватися. На перших порах рекомендується купувати косметичні засоби середньої цінової категорії. Величезним плюсом буде наявність власного автомобіля: з його допомогою ви зможете швидше добиратися до замовників і обслуговувати більшу кількість клієнток.

Share your thoughts