Макети їжі

Сфера громадського харчування розвивається настільки активно, що власникам всіляких кафе та ресторанів стає все складніше залучати увагу досвідченої цільової аудиторії. Їм доводиться йти на всілякі хитрощі, щоб не залишитися без джерела доходу. Ще один новий «хід» придумали заповзятливі японці. У закордонних закладах громадського харчування почали активно впроваджувати макети їжі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Увійшовши в японський ресторан, відвідувач може бачити на прилавках аппетитнейшие на вигляд страви. Вони так красиво розкладені по тарілках, що викликають непереборне бажання спробувати хоча б шматочок. Далеко не відразу можна зрозуміти, що розкладені в закладі страви — це лише макети їжі. Підробки виглядають настільки реалістично, що багато клієнтів і не здогадуються про їх пластиковому походження.

Багато господарі ресторанів вирішили зробити меню відчутним, застосовуючи такі макети. І компанії, що спеціалізуються на їх виготовленні, процвітають. Послуга коштує недешево: виготовляються підробки за індивідуальними замовленнями вручну. Для цього використовується надана замовником фотографія цього готового страви.

Звичайно, таке меню обходиться в копієчку», але практика показала, що воно виробляє необхідний ефект. Зголоднілі японці, дивлячись на штучні страви, стали робити більш великі замовлення і частіше відвідувати кафе з макетами, ніж це було до їх появи. На російських просторах такого новаторства поки не спостерігається, але немає ніяких сумнівів в тому, що безперечно варто спробувати. Зароджується новий перспективний вид підприємництва: головне — проявити кмітливість і зуміти довести потенційної цільової аудиторії, що з макетами їжі їх бізнес обов’язково «піде в гору»!

Share your thoughts