Майстерня з виготовлення фоторамок

Фоторамка — популярний інтер’єр декору. Фотографічні зображення в гарному обрамленні є практично в кожному будинку. Звичайно, дешеві китайські рамочки сьогодні можна зустріти на прилавках магазинів в несчетном кількості, але дизайнерські вироби ручної роботи виглядають набагато більш презентабельними, цінуються в рази вище і не втрачають своєї актуальності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес на виготовленні рамок для фотографій вигідний з кількох причин. У їх числі:

  • простота виготовлення;
  • низька собівартість;
  • доступність матеріалів;
  • висока торговельна націнка;
  • можливість організації виробництва в домашніх умовах.

Найбільшим попитом користуються дерев’яні, скляні та пластикові фоторамки. Для їх виготовлення необов’язково купувати дороге сировину — підійдуть і відходи, наявні на різних деревообробних і скляних підприємствах. Тому налагодити постачання вихідних матеріалів не складе праці.

Без наявності спеціалізованого обладнання не обійтися. Знадобляться верстат для багетній різання, пристрій для зшивання деталей та степлер. Все це у поєднанні з талантом дизайнера здатне принести чималий дохід.

Після отримання першої хорошого прибутку можна подумати про розширення асортименту. Часто потрібні рами для картин, дзеркал, плакатів, вітражів, вишивок і т. д. З часом можна розширити невелике домашнє підприємство до повноцінної багетній майстерні, найнявши на роботу дизайнера, менеджера з продажу і майстри.

Правда, серйозне багетное справа вимагає більш широкого спектру обладнання. Потрібно докупити верстат для розкрою, пристрій для нанесення зображення на раму (малюнок, гравюра тощо). Практика показує, що відмінні агрегати випускаються в Італії та Туреччини.

Просувати продукцію в маси можна, беручи участь у всіляких виставках. Також знайти своїх клієнтів допоможе сайт в Інтернеті. Добра реклама — це половина успіху, тому не варто економити на рекламній кампанії. Використовуйте всі доступні джерела, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts