Майстерня російських пряників

Російські народні традиції завжди викликали особливий інтерес не тільки у жителів нашої країни, але й в іноземців. Саме цей факт використовувала молода бізнес-леді з Єкатеринбурга, яка несподівано вирішила зайнятися випічкою пряників з незвичайними малюнками та орнаментами. Спочатку дівчина виготовляла солодощі виключно для друзів і дуже сильно здивувалася, коли стали надходити сторонні замовлення на такий оригінальний вітчизняний делікатес. Сарафанне радіо зробило свою справу, і починаючої підприємниці навіть не довелося витрачатися на рекламу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Творити красу своїми руками приємно кожному, але далеко не всі вміють це робити. Майстер-класи, навчальні випічці унікальних пряників — ще один напрям, на якому можна непогано заробити.

Щоб заявити про своєї продукції привселюдно, потрібно брати участь у всіх значимих міських заходах — ярмарках, народних фестивалях і т. д. Доцільно обзавестися власними сторінки у соціальних мережах, щоб представити свої витвори кулінарного мистецтва широкій публіці.

Спочатку можна займатися випічкою одноосібно, але з часом кількість охочих придбати вашу продукцію буде зростати, і без помічників обійтися не вийде — треба ж колись і відпочивати! Тому подбайте про пошук соратників, готових вбирати нові знання і розділити з вами прибуток!

Share your thoughts