Майстерня по зміні іміджу

Безліч чоловіків і жінок у нашій країні відчувають себе некомфортно через невміння створити для себе хороший гардероб і підібрати правильну зачіску, макіяж і т. д. Якщо ви володієте талантом іміджмейкера, але поки не знаєте, як його застосувати, то ця бізнес-ідея — для вас. Невелика студія по зміні іміджу здатна принести своєму власникові дуже вагомий дохід.

Для початку необхідно знайти відповідне приміщення, бажано в центральній частині міста. Пам’ятайте, що ви відкриваєте не магазин одягу, а саме імідж-студію. Ідеально підійде на території торгових центрів. Крізь скла, виконують роль перегородок, цільова аудиторія зможе бачити все, що відбувається у вашій студії. Обов’язково повісьте на стінах фото перевтілень у форматі «до/після». Це гарантовано приверне увагу потенційних клієнтів і підвищить довіру до вас.

Коли відповідне приміщення знайдено, можна приступати до роботи над асортиментом. А він повинен бути дуже великим, щоб була можливість створити повноцінні образи для клієнтів у різних стилях. Примітно, що в даному випадку речі не зобов’язані бути новими — цілком можна закуповуватися в так званих секонд-хендах. У них, до речі, можна знайти дуже багато цікавих брендових речей за мінімальними цінами. Придбані речі можна переробляти і декорувати за своїм розсудом, створюючи справжній ексклюзив, який сьогодні цінується дуже високо.

Суть проекту така: в студію приходить клієнт, який бажає змінити імідж. Ви цікавитеся, що йому більше до душі, приводьте кілька наочних прикладів і пропонуєте власне бачення. Практично, влаштовуєте телепередачу «Модний вирок». Якщо клієнт залишиться задоволений кінцевим результатом, і його перетворення буде дійсно ідеальним, то у швидку появу таких відвідувачів можна не сумніватися.

Звичайно, для розвитку такого роду бізнесу необхідно мати хороший смак, творчі здібності і володіти інформацією про всі модні тенденції. Вам знадобляться помічники. Поставтеся до підбору персоналу з особливою увагою та трепетом. Адже в цьому випадку кадри вирішують все!

Поділіться своєю думкою