Майстерня по ремонту взуття

Будь-яке взуття з часом зношується, втрачаючи колишню привабливість і функціональність. Часто буває просто шкода викинути улюблену пару туфель або чобіт, і люди звертаються за допомогою до взуттєвому майстрові. Відкривши власну майстерню по ремонту взуття, можна побудувати прибутковий і високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сучасні швейні майстерні діляться на 3 категорії: бюджетні (досить оренди кіоску), середнього класу (потрібно зняти приміщення побільше для встановлення професійного обладнання) і VIP-класу. Останні розраховані на клієнтів з високим достатком і націлені на відновлення елітного, дорогого взуття. Окупається таке підприємство дуже довго, тому підприємцю варто розглянути перший і другий варіанти.

Визначившись з напрямком і приміщенням, можна приступати до закупівлі обладнання. Майстрові знадобляться шевська лапа, плитка для розігрівання складу, що клеїть, електрична дриль, точило, спеціальний рашпіль, шило, взуттєвої пістолет, плоскогубці і круглогубці, набір голок, молоток і цвяхи, наждачний папір, нитки, супінатори, набоечная гума, підошви і т. д. Загальна вартість цього комплекту не перевищує 15 000 рублів. Якщо ви збираєтеся надавати широкий спектр послуг, потрібно додатково придбати швейну машинку, верстат для обробки, компресор і випалювач — все разом це ще близько 70 000 рублів.

Ідеальною рекламою для шевської майстерні стане «сарафанне радіо». Хороша репутація майстра і якісно виконані роботи — запорука успіху цього бізнесу. Тому, якщо ви самі не володієте потрібними навичками, приділіть підвищену увагу пошуку надійного фахівця. Від нього буде залежати рентабельність підприємства і терміни окупності.

Share your thoughts