Майстерня по фарбуванню автомобілів

Прибутковим бізнесом може стати фарбування автомобілів. Як відомо, кількість авто різних марок і моделей на вітчизняних дорогах зростає в геометричній прогресії, а разом з цим зростає і потреба в числі обслуговуючих їх майстерень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Першим кроком на шляху до успіху в цій сфері стане придбання фарбувальної камери. Вартість цього виду обладнання залежить від багатьох чинників, зокрема, від розмірів.

Велика камера дозволяє фарбувати великі автомобілі, але і ціна такого агрегату буде вище стандартних зразків, призначених для фарбування тільки легкових машин. Китайські виробники пропонують агрегати за ціною від 600 000 рублів, більш якісні і надійні італійські аналоги обійдуться покупцеві в 1-1,5 мільйона рублів.

Для відкриття малярської справи необхідно підібрати просторе, добре провітрюване приміщення і правильно оснастити його. У майстерні крім однієї або декількох камер повинні бути краскопульт, лакофарбові змішувачі, інфрачервона сушка, верстат для полірування і шліфування, агрегат для промивання пістолетів, матеріали (фарба, грунтовка, шпаклівка і т. д.) та інший супутній інвентар.

Детальну інформацію про технології фарбування можна знайти на просторах Всесвітньої Павутини. Робота ця, як показує практика, нескладна, але дуже копітка.

На початковому етапі слід заручитися підтримкою досвідчених майстрів: від них безпосередньо залежатиме якість фарбування і, значить, репутація вашої фірми. Тому на заробітну плату висококваліфікованим співробітникам краще не скупитися, але при цьому вибрати відрядний варіант оплати праці.

Є ще один спосіб заробити на власній фарбувальній камері для автомобілів: можна просто здавати її в оренду автомайстерням і отримувати від цього пристойні дивіденди.

Share your thoughts