Майстер-клас по виготовленню купальника

Кожна представниця прекрасної статі знає, наскільки складно підібрати собі красивий купальник, який би добре сидів і підкреслював достоїнства своєї власниці на пляжі. Австралійські бізнесмени з компанії Kini Swimwear, що займаються виробництвом купального одягу, запропонували своїм покупцям унікальну послугу — майстер-клас з пошиву купальника-бікіні, в якому не соромно буде вийти до басейну або водоймища.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Така ідея з’явилася завдяки популярності виробів ручної роботи. Просто купувати готове в магазині вже немодно, набагато цікавіше носити стильну річ, зроблену власноруч і несхожу ні на одну іншу.

Будь-яка дівчина і жінка, яка пройшла реєстрацію на сайті компанії, отримує розсилку, в якій докладно розписується процес пошиття купальника, від виконання замірів до фінішної обробки. Всі інструкції супроводжуються зрозумілими відеоматеріалами. В результаті клієнтки отримують виріб, зшите точно під їх обсяги! Чи Не про це мріє кожна модниця?

У колекції Kini Swimwear представлено безліч моделей і фасонів, до кожної з яких є викрійка. Як показала практика, ще жоден замовлення не закінчився невдачею. Жінки в захваті від того, що у них виходить, а організатори проекту, в свою чергу, отримують постійну прибуток і масу подяк. Таким чином, навчаючи населення шиттю віддалено, можна досягати навіть більш високого прибутку, ніж від продажу готових виробів.

Share your thoughts