Майданчик для міні-гольфу

Гольф — захоплююча спортивна гра, яка набирає популярність у нашій країні швидкими темпами. Навіть ті, хто ніколи не тримав в руках ключку для гольфу, обов’язково захочуть спробувати, тому можна не сумніватися, що майданчик для міні-гольфу буде вигідним вкладенням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це не тільки доросле населення, а й діти. Можливо, зробивши наголос на дитячий міні-гольф, ви навіть зможете домогтися більшого успіху, ніж у стандартному варіанті для дорослих. Та й конкуренція в цьому виді бізнесу практично відсутня.

Відкриття невеликий гольф-майданчики не потребує наявності великої грошової суми. На оренду території, її дизайн та благоустрій, створення покриття і закупівлю інвентарю (куль, ключок, прапорців тощо), а також на рекламну кампанію буде витрачено близько 40 000 рублів. Це мінімум, з якого можна почати. Далі, з отриманням першої прибутку, варто подумати про розширення, аж до організації особистого гольф-клубу.

Практика показує, що навіть при невеликому навантаженні майданчики для міні-гольфу приносять своїм власникам 40-50 тисяч рублів чистого прибутку щомісяця. Так що окупити вкладення можна буде вже через місяць роботи.

Share your thoughts