Магазин з продажу шпалер

Люди у всі часи прагнули і будуть прагнути облагородити своє житло, зробити його гарним і затишним. Саме тому відкриття магазину шпалер можна вважати практично безпрограшним бізнес-варіантом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно зареєструвати свою компанію — оформити ІП або ТОВ. Після цього можна приступати до пошуку відповідного приміщення. Доцільно вибирати місце неподалік від інших торгових точок, які спеціалізуються на продажі товарів для дому і ремонту.

У число співробітників в обов’язковому порядку повинні входити продавець-консультант і касир. Їх кількість залежить від розмірів вашого магазину. Бажано, щоб працівники хоч трохи розбиралися в дизайні приміщень, володіли хорошим смаком і мали можливість при необхідності дати покупцеві слушну пораду з цієї області.

Щоб торгівля йшла успішно, необхідно надати потенційної цільової аудиторії максимально широкий асортимент товарів. Бажано закупити відразу 450-500 видів шпалер (паперові, флізелінові, вінілових, текстильних, джутових, рідких, склошпалер, фотошпалер і т. д.). Так вам простіше буде вивчити споживчий попит і надалі привозити найбільш затребувані види шпалерних виробів. Не забудьте запропонувати покупцеві супутні товари — пензлі, клей, валики, трафарети та інше. На закупівлю доведеться виділити близько 2 мільйонів рублів. Врахуйте, щоб розмістити таку кількість шпалер на вітринах, площа магазину не повинна бути менше 200 кв. метрів.

Особливу увагу приділіть рекламної кампанії — використовуйте всі доступні форми реклами. Обов’язково створіть особистий сайт в Інтернеті з каталогом продукції.

Візьмемо для прикладу невеликий магазинчик в 50 кв. м. Для його відкриття потрібен стартовий капітал у розмірі 1,5 мільйона рублів. В місяць шпалерна торгова точка здатна приносити своєму власникові не менше 100 000 рублів чистого прибутку. Термін виходу на такий дохід — 4-5 місяців.

Share your thoughts