Магазин з оплатою за вхід

Часто люди безцільно тиняються по продуктовим магазинам, переходячи з одного в інший, створюючи черги і нічого не купуючи, хоча ціни практично скрізь однакові. Власники таких торгових точок дратуються з цього приводу, особливо якщо магазин невеликий, і в ньому швидко створюється товкучка. Незвичайним чином вирішила цю проблему з «невигідними» відвідувачами австралійка Джорджина Льюїс. Вона встановила невелику плату за вхід в свій магазинчик.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб відвідати продуктову крамницю, тепер потенційний покупець повинен викласти невелику суму в 5 австралійських доларів. При здійсненні покупки ці гроші компенсуються за допомогою знижки того ж розміру.

Новаторський підхід до торгівлі викликав неоднозначну думку громадськості. Але Джорджине вдалося домогтися певних результатів. Тепер вона впевнена, що ті люди, які заходять в магазин, не просто поглазеют і підуть, а мають намір зробити покупку. Тобто кожен клієнт принесе їй користь, хоча їх стало значно менше — «невигідні» відсіялися.

Плюс, разом із зникненням дозвільних роззяв в магазинчику зменшилася кількість крадіжок, що також позитивно позначилося на рівні доходів його власниці. Та й реклама вийшла неабияка: про «знахабнілого» магазині дізналися дуже багато, і тепер кількість бажаючих його відвідати збільшилася. Хоч якусь дрібницю вони все одно купують, адже за нього вже заплачено на вході. Так що бідувати смекалистой підприємниці точно не доведеться!

Share your thoughts