Магазин «Юний технік»

В часи Радянського Союзу торгові точки формату «Юний технік» були дуже поширені. Потім вони поступово пішли у минуле, а сьогодні знову відроджуються разом із зростанням інтересу дітей до прикладної науки. Тому відкриття магазину «Юний технік» стане відмінною відправною точкою у світ бізнесу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку буде достатньо орендувати невелике приміщення в 25-30 кв. м. Щоб проект став реально успішним, бажано виключити з асортименту китайський ширвжиток, пропонуючи цільової аудиторії дійсно якісний продукт. Товар може бути розрахований не тільки на дітей, але і на доросле населення, але акцент варто все-таки робити на дитячу продукцію.

На полицях магазину «Юний технік» повинні бути представлені всілякі розвиваючі ігри, конструктори всіх видів і мастей, творчі набори, паяльники, выжигатели, набори для різьблення, батарейки, клеми, невеликі электромоторчики, пропелери, діоди і діодні стрічки, запобіжники, комплекти для моделювання, хімічні речовини і реактиви. Одним словом, все те, що подобається «технарям». Не забудьте і про тематичну літературу.

Бізнес-ідея відмінно підходить для міст з чисельністю населення від 100 000 чоловік. В цьому випадку свого покупця ви знайдете однозначно. Стартовий капітал на початковому етапі не перевищить 400 000 рублів. Закупіть всього потроху, потім проведіть моніторинг і зафіксуйте, які товари купуються найкраще, і поповнюйте асортимент, виходячи з даних дослідження. Якщо все зробити правильно і залучити грамотних рекламників, то окупити вкладення можна через 6-8 місяців роботи.

Share your thoughts