Магазин виробів народних промислів

Туристичний бізнес розвивається дуже активно. Останнім часом спостерігається цікава тенденція: громадяни нашої країни віддають перевагу відпочинку за кордоном рідні простори. Вони все частіше їздять в подорожі по містах Росії, вивчаючи їх культуру та насолоджуючись красою Росії. Якщо ваше місто відноситься до розряду туристичних, то відкриття магазину народних промислів є перспективною ідеєю для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, Росія завжди була багата рукодільні таланти. Наші майстри з підручних засобів вміли створити справжні шедеври — кошики з тонких дерев’яних прутиків, хлібниці і сільнички з берести, килимки з простих ганчірочок і т. д. Всі ці вироби ручної роботи зберігають в собі секрети народних промислів, які в століття цифрових технологій важливі, як ніколи. Народна творчість викликає величезний інтерес людей вироби ручної роботи завжди будуть у ціні, і буквально всі, від мала до велика, готові платити тільки за можливість помилуватися ними і доторкнутися до свого минулого.

Щоб реалізувати проект, необхідно об’єднати умільців вашого міста в єдине ціле. Шукайте гуртки за інтересами, вивчайте оголошення в місцевих газетах та в інтернеті. Якщо проявити кмітливість, то цілком реально придбати унікальні вироби ручної роботи, сформувавши початковий асортимент магазину народних промислів.

Якщо стартовий капітал не дозволяє відразу закупити велику кількість товарів, пропонуйте їх виробникам можливість продажу через вашу торгову точку. Тобто майстер встановлює вартість виробів самостійно, ви робите на них націнку і чекаєте покупців. В результаті всі залишаться задоволені, і кожен отримає свою частку прибутку.

У цьому бізнесу дуже важливо відсутність великого числа конкурентів. Високий рівень продажів гарантований, якщо немає «суперників». Якщо ж вони все-таки є, подумайте, як їх можна обійти (урізноманітнити асортимент, знизити ціни і т. д.). У будь-якому випадку, магазин виробів народних промислів несе в собі величезні перспективи і при правильному підході окупить себе досить швидко.

Share your thoughts