Магазин вінтажного одягу

Вінтаж сьогодні в тренді. І це не порожні слова. Сучасні модниці буквально стоять у черзі за предметами гардеробу, яким вже 25-30 років, а то й більше. Головна умова: вінтажний одяг повинна бути виготовлена відомими світовими дизайнерами, такими як Шанель. Звичайно, вироби популярних сьогодні бюджетних торгових марок кшталт «Манго» або «Зара» не зможуть претендувати на звання вінтажних навіть через півстоліття, тому уважно вивчіть це поняття перед тим, як починати бізнес у цій сфері.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Торгова точка, в якій можна придбати гардероб-вінтаж, буде користуватися популярністю не тільки у модників і модниць, але й у любителів блиснути оригінальністю на всіляких тематичних вечірках, а також у організаторів перфомансів і цінителів всього оригінального та екстравагантного.

Якщо ви вибрали вірний шлях, то у вашому магазині будуть відмінно купуватися не тільки основні товари, але і супутня продукція. Так би мовити, «прикмети часу», такі як статуетки, шкатулки, меблі, картини, капелюшки, біжутерія та інші аксесуари. У цьому випадку допускається навіть наявність в асортименті штучно постарених речей.

Будьте готові до того, що вам доведеться шукати постачальників товару за кордоном — на блошиних ринках Європи можна знайти багато всього цікавого практично за безцінь. Повірте, витрати окупляться з лишком. В магазині вінтажній одягу не продається дешевий «ширпотреб». Ваші товари будуть коштувати дійсно дорого. Тому і ваша торгова точка повинна виглядати дуже презентабельно. Відкривати її краще де-небудь ближче до центру міста. Оптимальний варіант — оренда площі в престижному торговому центрі.

Для просування своєї компанії необхідно створити групу в соціальних мережах, а краще повноцінний сайт.

Зайнятися таким родом бізнесу варто людям, які захоплені модою. Окупність вкладень, звичайно, не буде блискавичною, але задоволення, які ви отримаєте від своєї роботи, варто вкладених інвестицій, які з плином часу все одно обов’язково повернуться з доброю часткою прибутку.

Share your thoughts