Магазин трикотажу

Незважаючи на величезну різноманітність тканин на сучасному ринку, трикотажні вироби залишаються в пошані. Одяг з трикотажу зручна, практична, доступна за ціною, її купуватимуть завжди. Тому відкриття магазину трикотажу може стати прибутковим проектом для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Здається, що всі трикотажні вироби, однакові за якістю. Але, насправді, це не так. Сьогодні існують бренди різних цінових категорій, і ціна, як правило, відповідає якості. Цільової аудиторії необхідно надати можливість вибору, тому не зациклюйтеся на якомусь одному виробнику — об’єднаєте в своєму магазині кілька популярних марок.

Трикотаж носять не тільки молоді люди, але і люди похилого віку, а також діти. Постарайтеся побудувати асортимент таким чином, щоб він був розрахований на людей різного віку. Тільки цей варіант буде по-справжньому успішним.

Мінімальна площа торгової точки становить 20 кв. м. Сума стартових вкладень залежить від вартості орендної плати і масштабів первісної закупівлі. Рентабельність бізнесу також може бути різною. Наприклад, на бюджетний трикотаж роблять націнку від 30 до 50%, а на елітні брендові моделі «накрутка» може досягати і 100%. За підрахунками фахівців, середній термін окупності не перевищує 12 місяців.

Share your thoughts