Магазин товарів для алергетиків

Алергія — досить серйозне захворювання, яке заважає жити повноцінним життям мільйонів людей на планеті. Алергіки постійно стикаються з різними обмеженнями. Один невірний крок може призвести до сумних наслідків, найстрашнішим з яких є анафілактичний шок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На жаль, в сучасному суспільстві приділяється недостатньо уваги людям, що страждають алергією. Їх всюди підстерігають небезпеки. З цим зіткнулася і молода мама з Америки Робін Девісон. У її малолітнього сина виявилася сильна алергія на горіхи. В домашніх умовах жінка завжди могла контролювати раціон свого малюка, але, коли дитина пішов до школи, робити це стало набагато складніше. Одного разу хлопчика випадково в шкільній їдальні ледь не нагодували популярною в американців горіховою пастою. І ось тоді Робін прийшла в голову думка про створення лінійки продуктів для алергіків. Невеликий бізнес дуже скоро перетворився в джерело надзвичайних доходів.

Підприємлива мама спочатку створила обмежену серію товарів. В асортименті її міні-магазину були представлені найрізноманітніші речі з гіпоалергенних матеріалів — браслети, коробки для сніданку, рюкзаки і т. д. Дуже скоро Робін почала отримувати величезну кількість відгуків від батьків дітей, що страждають алергією. А потім стали надходити прохання про створення аналогічної серії товарів для малюків з іншими небезпечними захворюваннями — астму, цукровий діабет і т. д. Ось так на світ з’явилася компанія під назвою STATkids, через сайт якої сьогодні продається до 5000 одиниць продукції щомісяця.

Історія Робін Девісон — черговий приклад того, як посаду молодої мами буквально змусила жінку стати бізнесменом. Вона прагнула лише убезпечити дитину, а в підсумку перетворилася в успішну бізнес-леді. Можна не сумніватися, що подібний проект буде затребуваний і на території нашої країни.

Share your thoughts