Магазин тканин

Торговельна точка, що спеціалізується на реалізації тканин, може приносити своєму власникові чималий дохід. Але необхідно грамотно підійти до питання втілення цієї ідеї.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По-перше, приміщення під магазин повинно розташовуватися в прохідному місці, краще в центральній частині міста. Мінімальна площа території — 60 кв. м. З обладнання потрібно закупити стенди для демонстрації зразків продукції, стелажі, полиці, меблі для касової зони, комп’ютер, касовий апарат.

Успіх підприємства багато в чому залежить від того, наскільки якісним буде ваш товар. Тому до вибору постачальників поставтеся з максимальною відповідальністю. Благо, сьогодні тканини відмінної якості можна купувати не тільки за кордоном, але і в країнах СНД. Підприємства з ближнього зарубіжжя мають непогану репутацію і відрізняються демократичною ціновою політикою. Звичайно, в асортименті повинні бути і елітні тканини з Франції, Італії, Японії, але їх буде не більше 10%.

Персонал магазину повинен бути кваліфікованим і розбиратися в тому, що він продає. Це збільшить довіру клієнтів до торгової точки, і «сарафанне радіо» гарантовано призведе до вас нових покупців. Але крім цього способу реклами, необхідно використовувати й інші — Інтернет, ЗМІ, телебачення, радіо і т. д.

Орієнтовна сума стартових вкладень в магазин тканин становить 35 000 доларів. Терміни окупності вирахувати складно, в кожному разі вони будуть індивідуальні. Але рентабельність такого бізнесу можна не сумніватися.

Share your thoughts