Магазин технологічних іграшок

Різноманітність іграшкових магазинів в нашій країні досить велика, але обійти конкурентів можна, зайнявши вузькоспеціалізовану нішу. Наприклад, відмінний бізнес можна побудувати на відкритті магазину технологічних іграшок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Головна складність цього проекту полягає в пошуку постачальників. У Росії кількість виробників високотехнологічних іграшкових новинок зводиться до мінімуму, тому доведеться налагоджувати контакти з закордонними компаніями, в першу чергу, з китайськими. Якщо вдасться уникнути посередників, доходи можуть бути дуже значними.

Площа торговельної точки починається від 30 кв. м. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті для тих покупців, які вважають за краще не втрачати час і отоварюватися віддалено. Ресурс повинен містити максимум інформації про товари, огляди новинок, а також пропонувати привабливу дисконтну систему для особливо захоплених «техноманів».

Сума стартового капіталу оцінюється в 400-500 тисяч рублів. Велика частина суми буде витрачена на закупівлю першої партії товарів. Якщо підійти до питання реалізації проекту грамотно, цілком реально окупити всі інвестиції вже в перший рік роботи.

Share your thoughts