Магазин спортивних товарів

Відкрити магазин спорттоварів можна як у бюджетній, так і в люксовом сегменті — все залежить від розмірів стартового капіталу. У разі, коли ви не маєте в своєму розпорядженні великими коштами, почати краще з першого варіанту. Невелика спеціалізована торгова точка з продажу товарів та інвентарю для двох-трьох видів спорту буде приносити стабільний прибуток, і з часом можна подумати про розширення.

Для початку потрібно орендувати приміщення площею не менше 70 кв. метрів. Чим більше планований асортимент, тим вільніше має бути простір.

Місце розташування повинне бути зручним, краще в центральній частині міста. Доцільно відкрити магазинчик неподалік від стадіонів, фітнес-центрів і спортивних комплексів.

До підбору персоналу слід поставитися з особливою ретельністю. Успішними продавцями можуть бути тільки люди, які люблять спорт і знають толк в конкретних її видах.

Обладнання для магазину спорттоварів стандартне: манекени, вішалки, дзеркала, примірочні кабінки, стелажі.

Сума мінімальних стартових вкладень починається від 1000 доларів на 1 кв. метр площі вашого торгового павільйону. Щоб окупність була більш оперативної, відкриття магазину краще планувати на весняний період.

Share your thoughts