Магазин спортивних товарів

Відкрити магазин спорттоварів можна як у бюджетній, так і в люксовом сегменті — все залежить від розмірів стартового капіталу. У разі, коли ви не маєте в своєму розпорядженні великими коштами, почати краще з першого варіанту. Невелика спеціалізована торгова точка з продажу товарів та інвентарю для двох-трьох видів спорту буде приносити стабільний прибуток, і з часом можна подумати про розширення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно орендувати приміщення площею не менше 70 кв. метрів. Чим більше планований асортимент, тим вільніше має бути простір.

Місце розташування повинне бути зручним, краще в центральній частині міста. Доцільно відкрити магазинчик неподалік від стадіонів, фітнес-центрів і спортивних комплексів.

До підбору персоналу слід поставитися з особливою ретельністю. Успішними продавцями можуть бути тільки люди, які люблять спорт і знають толк в конкретних її видах.

Обладнання для магазину спорттоварів стандартне: манекени, вішалки, дзеркала, примірочні кабінки, стелажі.

Сума мінімальних стартових вкладень починається від 1000 доларів на 1 кв. метр площі вашого торгового павільйону. Щоб окупність була більш оперативної, відкриття магазину краще планувати на весняний період.

Share your thoughts