Магазин спорттоварів в стилі секонд-хенд

Спортивний спосіб життя захоплює багатьох, але не всі захоплені готові платити величезні гроші за дорогі спортивні снаряди та іншу супутню атрибутику. Дошки для серфінгу, лижі, ковзани, сноуборди, гірські велосипеди можна купити «з рук» і пристойно на цьому заощадити. Тому відкриття магазину спорттоварів в стилі секонд-хенд є дуже перспективним проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія новоявленого бізнесмена дуже обширна. До неї належать спортсмени-аматори всіх віків, які не мають можливості або не хочуть купувати якісні, але дорогі лижі за їх ринковою вартістю. Тобто, якщо рекламну кампанію вибудувати правильно, проблем з поповненням клієнтської бази виникнути не повинно.

Обов’язково створіть сайт вашої компанії в Інтернеті, де уявіть повноцінний товарний каталог. Звичайно, за таку послугу доведеться заплатити майстрам, але у вік сучасних технологій це найефективніший спосіб «достукатися» до потенційних покупців.

Розміри стартового капіталу не перевищують на початковому етапі 300 000 рублів. Щоб реалізувати проект, достатньо площі 50 кв. м. Основне завдання підприємця — знайти постійні канали поповнення асортименту. Хороший маркетинг дозволить окупити інвестиції буквально за 6-7 місяців.

Share your thoughts