Магазин спецодягу

Затребуваність спецодягу для робітників різноманітних професій дуже велика, при цьому ринок далеко не перенасичений цією продукцією. Відкривши власний магазин спецодягу, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект можна реалізувати по-різному. Якщо ви хочете пропонувати одяг на замовлення, тобто шукати компанії, яким необхідно одягнути своїх співробітників «по формі», і потім постачати товар, то достатньо відкрити інтернет-магазин з електронним каталогом продукції. Але тут, швидше за все, доведеться організовувати власне виробництво.

Другий варіант — стаціонарна торгова точка, в якій буде представлено широкий асортимент спецодягу. У цьому випадку у власному виробництві немає гострої необхідності — товари замовляються у сторонніх виробників за оптовими цінами, а продаються в роздріб.

Найкраще місце для магазину — це приміщення неподалік від спеціалізованих ринкових площ. Яскрава вивіска і якісна реклама — половина успіху. Спецодяг практично ніколи не купується спонтанно, за такою продукцією приходять навмисно, тому дуже важливо розповісти про себе цільової аудиторії усіма можливими способами.

Асортимент торгової точки включає халати, комбінезони, брюки, маски, головні убори, взуття, рукавички і т. д. Запропонуйте клієнтам як бюджетну спецодяг, так і моделі подорожче, щоб кожен міг вибрати товар під свій гаманець.

Стартовий капітал в цій справі, як правило, не перевищує 500 000 рублів. Якщо робота магазину організована грамотно, то окупність настане вже через 4-6 місяців.

Share your thoughts