Магазин сігвеях, моноколес, електроскутерів

Останнім часом екологічно чисті і зручні засоби пересування стають все більш популярними. Відкривши власний магазин, що спеціалізується на продажу моноколес, сігвеях і електроскутерів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку вивчіть особливості всіх перерахованих вище ТЗ і чітко визначте відмінності між ними. Структуруйте всю інформацію, а потім приступайте до формування асортименту. Щоб проект був дійсно прибутковим, необхідно знайти відповідне приміщення в зручному місці з високою прохідністю. Реалізовувати такий специфічний товар бажано в центральній частині міста.

Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це, в основному, молоді люди і підлітки. Тому й інтер’єр торговельної точки повинен бути відповідним. Ідеально підійдуть стиль хайтек, розпис на стінах, графіті і т. д. Асортимент повинен бути максимально широким. Звісно, розмістити в магазині всі можливі модифікації сігвеях і скутерів навряд чи вдасться, тому обов’язково запасіться каталогами товарів.

Неодмінно створіть інтернет-версію магазину, щоб у потенційних покупців була можливість віддаленого вибору. Бажано організувати оперативну доставку до клієнта.

Розміри стартового капіталу будуть індивідуальні в кожному конкретному випадку. Можна почати з малого, а потім, по мірі надходження прибутку, розширювати бізнес. У будь-якому разі проект має величезні перспективи, тому затягувати з його реалізацією не варто — конкуренти не дрімають!

Share your thoughts