Магазин швейної фурнітури

Асортимент готової одягу в сучасних магазинах величезний. Але, незважаючи на це, попит на швейну фурнітуру не падає. Навпаки, статистика показує, що затребуваність подібних виробів тільки зростає. Тому відкриття магазину швейної фурнітури може стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту досить невеликій площі — магазин прекрасно розміститься і на 20 кв. м. Для роботи достатньо найняти 2-х продавців. Важливо, щоб співробітники розбиралися в тому, що вони продають, і володіли певним естетичним смаком, щоб мати можливість дати покупцеві рада при необхідності. Відмінно, якщо неподалік від торгової точки буде ательє — це прискорить терміни окупності.

Асортимент товарів повинен бути максимально великим. Благо, більша частина видів фурнітури має невеликі розміри, тому на маленькій площі з комфортом можна укласти безліч гудзиків, тасьми, шпильок, кнопок, гачків, ниток, блискавок, страз і т. д. В магазині повинна бути продукція як бюджетної, так і елітної групи.

Стартовий капітал складе близько 400 000 рублів. З них 240 000 рублів піде на косметичні ремонтні роботи, закупівлю обладнання та першої партії товарів. На зарплату працівників, рекламу, формування товарних запасів та оренду приміщення буде витрачено ще 140 000 рублів.

Торгівля швейною фурнітурою вважається перспективним бізнес-проектом. Мінімальні розміри чистого прибутку на місяць навіть на початковому етапі складуть 25-30 тисяч рублів (при грамотній розробці бізнес-плану). Тобто окупити вкладення можна буде через 12-18 місяців.

Share your thoughts