Магазин сантехніки

Затребуваність якісного сантехнічного обладнання постійно зростає, а разом з цим зростає і ринок пропозицій. Благо, поки ще він не перенасичений, і зайняти гідне місце в сфері торгівлі сантехнікою підприємцю цілком реально.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Товар для формування асортименту доцільно купувати безпосередньо від виробників, але не завжди таке буває можливим. Тому готуйтеся до того, що частина продукції вам доведеться купувати у посередників з невеликою націнкою, а потім ще збільшувати її вартість. Таке, як правило, відбувається, коли потрібний товар від зарубіжних компаній.

Початковий асортимент магазину складається з самих «ходових» виробів — сантехніки білого кольору (ванн, раковин, біде, унітазів тощо), інженерної сантехніки та аксесуарів (меблювання для ванних кімнат і санвузлів, килимів, світильників та інше).

Сантехнічний магазинчик вимагає спеціалізованого обладнання: стелажів, полиць, кронштейнів, стояків, стендів і т. д. Обов’язково потрібно прилавок для касової зони.

З особливою увагою поставтеся до підбору персоналу. Ваші продавці повинні досконало володіти знаннями про всі товари, вміти скомплектувати їх при необхідності і підібрати всі розхідники, а також давати вичерпні відповіді на запитання покупців.

Розмір стартових інвестицій становить 1,5 мільйона рублів. Орієнтовні терміни окупності — 18 місяців (при щомісячній прибутку не менше 80 000 рублів).

Share your thoughts