Магазин рибальських товарів

Риболовля — популярне захоплення жителів нашої країни. На відкритті рибальського магазину можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Почніть з оформлення ІП та пошуку відповідного приміщення. Розміри торгової площі залежать від асортименту, який планується запропонувати покупцям. В ідеалі, якщо дозволяє стартовий капітал, потрібно охопити всю нішу. Чим багатше асортимент, тим більше клієнтів буде у вашого магазину.

Товарних позицій може бути тисячі і навіть десятки тисяч. Крім вудок, спінінгів, котушок від різних виробників, запропонуйте супутню продукцію — снасті, наживки, прикормки і т. д. Також у любителів риболовлі великим попитом користуються більш великі товари, такі як човни, намети, спальні мішки, спецодяг. Крім усього перерахованого вище, оформіть невеликий відділ з тематичною літературою.

Загальна сума стартових інвестицій складе близько 30 000 доларів. При грамотно вибудуваної рекламної кампанії, чистий прибуток рибальського магазину може доходить до 3,5 тисячі доларів. Орієнтовні терміни окупності — 7-10 місяців.

Поділіться своєю думкою