Магазин реплік брендового одягу

Дозволити собі придбання цієї брендового одягу можуть тільки одиниці. А виглядати стильно і модно хочеться всім. Тому таку популярність придбали копії брендів (репліки). На відкритті магазину реплік можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Репліка — це не підробка. Це лише максимально точний повтор, про якому власники джерела відмінно знають. Найчастіше рішення про застосування тих або інших матеріалів, варіантів виробництва бренди і репліканта приймають спільно.

Для відкриття магазину необхідно приміщення площею близько 150 кв. м. Сьогодні кількість якісних брендових реплік досить велика, і чим ширше асортимент товарів, тим краще будуть залучатися клієнти. Відразу визначитеся зі списком брендів, які б вам хотілося уявити, і приступайте до пошуку найбільш вигідних постачальників.

Торгівля ліцензованими репліками активно розвивається, але виділитися серед конкурентів можна, добре продумавши маркетингову стратегію, розробивши грамотний дизайн вітрин і торгового залу і найнявши ввічливий і кваліфікований персонал. Обов’язково застосовуйте промоакції, систему знижок і т. д.

Практика показує, що рівень рентабельності магазину реплік часто доходить до 300%. Націнки на подібні речі дуже великі, тому, якщо рекламна кампанія побудована грамотно, то вийти на окупність і отримати стабільно високу щомісячний прибуток можна досить швидко.

Share your thoughts