Магазин релігійного одягу

Одяг відноситься до категорії товарів першої необхідності, попит на цю продукцію є завжди. Але і конкуренція серед торговців в цій сфері дуже висока. Обійти суперників можна, зайнявши правильну нішу. Наприклад, стабільно високий дохід підприємцю може принести власний магазин релігійного одягу. Конкурентів у цьому бізнесі практично немає, а перспективи, як показує практика, величезні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект дуже актуальний тому, що останнім часом чітко простежується тенденція повернення до релігійних традицій. Віруючі представниці прекрасної статі стикаються з тим, що представлені на ринку сукні «максі» не підходять для них. Одяг прийнятною довжини має занадто відкриті плечі і спину, а закриті моделі, як правило, недостатньо довгі. Тому попит на речі певного релігійного типу активно зростає. Запропонуйте цільової аудиторії натуральні, якісні тканини, класичний крій, стильний дизайн, доступну вартість, і все обов’язково вийде.

Розміри стартового капіталу складуть близько 600 000 рублів. Цієї суми вистачить для оренди приміщення площею 30 кв. м., його ремонту, закупівлі обладнання і першої партії товару, проведення рекламної кампанії, виплати початкової зарплати співробітникам, оформлення документів.

Релігійна одяг — продукт специфічний. Виробників, що спеціалізуються конкретно на цей товар, не існує. Тому формувати асортимент магазину слід з моделей різних виробників, орієнтуючись на зовнішній вигляд, дизайн, якість, бренд, ціну. Важливо, щоб пропонована вами продукція відповідала традиційному способу.

Звичайно, просування унікального продукту займе чимало часу. Професійна рекламна кампанія, безумовно, важлива, але найкращим джерелом реклами в цьому випадку буде «сарафанне радіо». Давайте оголошення на тематичних ресурсах в Інтернеті, створіть власний сайт, роздавайте флаєри та візитні картки. Загалом, робіть все можливе для створення благородного іміджу і завоювання довіри цільової аудиторії.

Share your thoughts