Магазин приколів: бізнес-ідеї для початківців

Якщо ви володієте неабияким почуттям гумору і харизмою, а також любите спілкуватися, то вам варто задуматися про відкриття власного бізнесу. Яку ідею взяти на озброєння? Звичайно ж магазин приколів.

Основна фішка такої торговельної точки полягає в неординарності та креативності пропонованих товарів. Ну і звичайно — в умінні продавця пропонувати відвідувачам подібний товар.

Для стартових вкладень потрібно близько 400 000 грн.

Половина суми піде на оренду торгової площі, оплату комуналки, реєстрацію магазину, рекламу та інші організаційні витрати, а друга частина — на безпосередню закупівлю товарів. До речі, приміщення краще вибирати в населеній частині міста. Оптимальний розмір площі такого становить 20 кв. метрів.

Особливу увагу варто приділити оформленню приміщення. Як всередині, так і зовні воно повинно бути яскравим і барвистим. Також вам знадобляться скляні вітрини, щоб потенційні покупці могли докладно розглянути товар. В якості засобів реклами можна використовувати банери, буклети та оголошення зі списком найбільш популярних і незвичайних товарів.

Постійних покупців оптового типу необхідно шукати серед компаній, що спеціалізуються на організації вечірок, банкетів, свят і т. д. Також потрібно провести розвідку серед нічних клубів та інших подібних закладів.

Поділіться своєю думкою