Магазин пряжі

Всі рукодільниці, захоплені в’язанням, в один голос можуть підтвердити, що купівля пряжі — це їх своєрідна «хвороба». Практично всі в’язальниці набувають набагато більше пряжі і супутніх товарів, що можуть извязать в певний проміжок часу. Поповнення запасів відбувається постійно. А так як новинки на ринку пряжі з’являються мало не щодня, то зупинитися рукодільниця дуже складно. Оскільки в’язанням захоплюється все більше і більше людей (в’яжуть сьогодні не тільки бабусі, але й молоді дівчата і чоловіки), то відкриття магазину пряжі вважається вкрай перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З різноманітністю при формуванні асортименту проблем не виникне — сучасні виробники пропонують пряжу різних сортів, кольорів і мастей. Вам потрібно лише знайти надійного і вигідного постачальника. Прекрасна пряжа бюджетної цінової категорії виготовляється декількома компаніями в Туреччині. Також великою популярністю у рукодільниць користуються італійські в’язальні нитки, але і серед вітчизняних виробників чимало тих, які випускають добротний товар за доступною вартості.

Для реалізації проекту потрібно близько 500 000 рублів. З них на формування асортименту піде 350 000 рублів. Націнка на пряжу становить близько 45%, а на фурнітуру – ще більше. Якщо все зробити грамотно, то окупити вкладення реально вже через рік активної роботи (при щоденному графіку, без вихідних).

Share your thoughts