Магазин професійної косметики для волосся

Сучасні представниці прекрасної статі дуже трепетно ставляться до догляду за волоссям, прагнучи всіма силами зберегти їх красу. Все більше дівчат і жінок різного віку віддають перевагу професійним косметичних засобів, відмовляючись від неефективного ширвжитку, в достатку розставлені на полицях супермаркетів. Також відкривається велика кількість салонів краси і перукарень, які використовують професійну косметику для волосся. Тому відкриття спеціалізованої торговельної точки, що пропонує таку продукцію, вважається перспективною ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна перевага даного проекту полягає в тому, що його організатор буде забезпечений не разовими, а постійними клієнтами. Навіть на старті можна розраховувати на прибуток у розмірі 80-100 тисяч рублів на місяць. Збільшити доходи можна за допомогою правильно обраної маркетингової стратегії, а також розширюючи асортимент, наприклад, пропонуючи цільової аудиторії якісні перукарські приналежності.

Для реалізації ідеї необхідно орендувати приміщення площею 30-40 кв. м. Необов’язково вибирати центр міста — відмінно підійде густонаселений спальний район. Для благоустрою торговельного павільйону потрібно придбати скляні вітрини закритого типу, відкриті стелажі, прилавки, торговельну стійку, стільці. Особливу увагу приділіть пошуку постачальника товарів. Вивчіть всі представлені на ринку бренди і виберете ті, які користуються найбільшим попитом та мають позитивні відгуки.

Стартовий капітал складе 800-900 тисяч рублів. Окупити вкладення при правильному підході можна через 10-12 місяців. Головне — розробити грамотну рекламну кампанію. Роздавайте флаєри та буклети, придумайте цікаву програму бонусів, подавайте оголошення у всі можливі джерела, обов’язково створіть свій сайт в інтернеті, і все вийде!

Share your thoughts