Магазин пробників

Як відомо, дегустація товарів є одним з найефективніших видів реклами, тому пробники міцно увійшли в наше життя. Цей тренд по достоїнству оцінили підприємці з Іспанії і вирішили відкрити власний магазин пробників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У торговій точці під назвою Esloultimo виставлені зразки найрізноманітніших товарів, починаючи від косметики та парфумерії і закінчуючи побутовими приладами. Зразки продуктів харчування на прилавках Esloultimo також є у величезній кількості.

Щоб скористатися послугами магазину, клієнт повинен придбати абонемент вартістю всього 5 доларів на обмежений термін. А ось кількість товарів, які можна спробувати за цей період, необмежена, і ніяких доплат не потрібно. Пробуйте, насолоджуйтесь, купуйте сподобалося!

Природно, магазин відкритий в рекламних цілях, і його власники отримують чималі дивіденди від брендів, які побажають виставити свою продукцію на полицях. Асортимент торгового павільйону оновлюється кожні 2 тижні, тому він ніколи не пустує. До теперішнього часу аналогічні магазини відкриті в Барселоні, Мадриді і навіть Токіо. Практика показала, що кожен з них приносить вкрай вагомий дохід, тому початківцям російським бізнесменам є сенс задуматися про реалізацію такого проекту.

Share your thoughts