Магазин побутової техніки

Без побутової техніки не обходиться жодна сучасна квартира або будинок. На продажу такого «ходового товару можна побудувати прибутковий бізнес, але важливо грамотно підійти до реалізації проекту. Хороший магазин побутової техніки потребує значних капіталовкладень на старті, але і віддача буде вагома.

Стартовий капітал становить близько 250 000 доларів. Велика частина суми буде витрачена на закупівлю товарів. Важливо знайти хорошого постачальника, з яким можна буде укласти контракт на вигідних умовах. Тому не беріть першого-ліпшого — вивчіть максимальна кількість пропозицій.

Магазин побутової техніки має строге зонування і чітке розділення на відділи. Кожен відділ обладнується стелажами для дрібного товару і подіумами для великогабаритного.

Підбирати кадри потрібно дуже уважно. Бажано наймати продавців у віці від 25 до 35 років. Це можуть бути як чоловіки, так і жінки. Але практика показує, що існують деякі особливості. Приміром, представники сильної статі швидше запам’ятовують технічні характеристики приладів і краще справляються з роботою у відділах відео – і аудіотехніки. Жінки ж прекрасно себе почувають у відділі побутових приладів, якими і самі користуються щодня.

Сучасні умови припускають не тільки реальні продажі, але і торгівлю через Інтернет. Обов’язково створіть власний сайт і не економте на його просування. Пропонуйте картки знижок, бонуси, послуги сервісу — все це допоможе перевершити конкурентів і оперативно вийти на стабільно високий прибуток.

Поділіться своєю думкою