Магазин настільних ігор

Ще недавно здавалося, що настільні ігри назавжди відходять у минуле. Але коли люди досхочу наситилися комп’ютерними технологіями, їм знову захотілося цікавого, живого спілкування. І настільні ігри стали відроджуватися знову. Сьогодні бізнес з продажу подібних розважальних атрибутів вважається дуже перспективним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільш вигідним проектом стане магазин настільних ігор у великому мегаполісі, де кількість жителів перевищує 700 000 чоловік. Але і в маленькому містечку втілити ідею цілком реально, хоча очікуваний прибуток буде на порядок нижче. На відкриття магазину потрібно близько 350 000 рублів. Цього буде достатньо для оренди приміщення, проведення ремонтних робіт, закупівлю обладнання, реклами, формування асортименту.

Для успішного старту достатньо площі 30-40 кв. м. Щоб збільшити дохід можна організувати на базі торгової точки невелику ігротеку, тобто запрошувати всіх охочих скористатися частиною ігор на прокат. Але в цьому випадку розміри приміщення будуть більше.

Якщо асортимент магазину широкий і цікавий, а рекламна кампанія побудована грамотно, то всі витрати можна окупити вже через півроку роботи. Середня прогнозована прибуток — 50 000 рублів на місяць.

Share your thoughts