Магазин насіння

Насіння різних рослин користуються великим попитом не тільки у приватних садівників і городників, але і у фермерських господарств. Відкривши торговельну точку з посівним матеріалом, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати потрібно з реєстрації ІП і пошуку приміщення. Великої площі не знадобиться — достатньо 50 кв. м. На цій території можна буде розмістити не тільки основну продукцію, але і супутні товари зразок садового інвентарю, підживлення для рослин і т. д. Торговий зал слід обладнати зручними вітринами і стелажами. Тип обладнання безпосередньо залежить від асортименту.

Запорука успіху такого підприємства — це висока якість товарів. Тому до пошуку постачальника поставтеся з великою відповідальністю. Від нього залежатиме репутація магазину і лояльність покупців. Не менш важливою є кваліфікація персоналу: продавець повинен з легкістю відповідати на будь-які запитання клієнтів і, при необхідності, вміти дати цінну пораду стосовно купівлі та посадки насіння.

Орієнтовна сума стартового капіталу становить 500 000 рублів. Рентабельність бізнесу досить висока, так як націнка на насіння завжди висока і доходить часом до 300%. Звичайно, на терміни окупності впливає фактор сезонності, але його можна трохи згладити, урізноманітнивши товарний асортимент кімнатними рослинами, розсадою і т. д.

Share your thoughts