Магазин мотоциклів і скутерів

Мототехніка стає все популярнішим з кожним роком. Дуже багато пересідають на більш компактний, ніж автомобілі, і маневрений транспорт. Тому магазин, що спеціалізується на продажу мотоциклів і скутерів, здатний стати відмінним джерелом стабільно високого доходу.

Щоб проект був успішним, необхідні вагомі стартові вкладення. Один хороший мотоцикл популярної іноземної марки коштує не менше 500 000 рублів. Рентабельності бізнесу можна досягти тільки в тому випадку, якщо ви зможете запропонувати потенційним клієнтам, як мінімум, 7-10 одиниць техніки. Але основою асортименту з початку стануть скутери. Вони коштують набагато менше (від 50 до 100 тисяч рублів) і доступні більш широкому колу покупців. Звичайно, існують і ексклюзивні моделі скутерів за ціною від 200 000 рублів і вище, але такі варіанти варто постачати тільки під замовлення.

Для магазину потрібно площу не менше 50 кв. м. Приміщення необхідно розділити на зони: в одній виставляти мототехніку, в іншій пропонувати супутні товари (екіпірування для мотоциклістів, протиугінні пристрої тощо). Обов’язково подумайте про поставку запчастин для вашої продукції.

Зверніть особливу увагу на дизайн інтер’єру — він повинен бути відповідним тематиці. Можливо, варто запросити художника для розписи стін в стилі графіті. Обов’язково створіть сайт в Інтернеті з каталогом товарів. Щоб виставити продукцію в самому вигідному світлі, заручіться підтримкою професійного фотографа. Зробіть хорошу рекламну кампанію: вішайте банери, організуйте роздачу флаєрів, співпрацюйте з місцевими ЗМІ.

Термін окупності залежить від суми вкладень. Практика показує, що прибуток магазину, що займається виключно продажем скутерів, може доходити до 8 мільйонів рублів в рік. І це при націнці на товар в 30%.

Поділіться своєю думкою