Магазин мотоциклів і скутерів

Мототехніка стає все популярнішим з кожним роком. Дуже багато пересідають на більш компактний, ніж автомобілі, і маневрений транспорт. Тому магазин, що спеціалізується на продажу мотоциклів і скутерів, здатний стати відмінним джерелом стабільно високого доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб проект був успішним, необхідні вагомі стартові вкладення. Один хороший мотоцикл популярної іноземної марки коштує не менше 500 000 рублів. Рентабельності бізнесу можна досягти тільки в тому випадку, якщо ви зможете запропонувати потенційним клієнтам, як мінімум, 7-10 одиниць техніки. Але основою асортименту з початку стануть скутери. Вони коштують набагато менше (від 50 до 100 тисяч рублів) і доступні більш широкому колу покупців. Звичайно, існують і ексклюзивні моделі скутерів за ціною від 200 000 рублів і вище, але такі варіанти варто постачати тільки під замовлення.

Для магазину потрібно площу не менше 50 кв. м. Приміщення необхідно розділити на зони: в одній виставляти мототехніку, в іншій пропонувати супутні товари (екіпірування для мотоциклістів, протиугінні пристрої тощо). Обов’язково подумайте про поставку запчастин для вашої продукції.

Зверніть особливу увагу на дизайн інтер’єру — він повинен бути відповідним тематиці. Можливо, варто запросити художника для розписи стін в стилі графіті. Обов’язково створіть сайт в Інтернеті з каталогом товарів. Щоб виставити продукцію в самому вигідному світлі, заручіться підтримкою професійного фотографа. Зробіть хорошу рекламну кампанію: вішайте банери, організуйте роздачу флаєрів, співпрацюйте з місцевими ЗМІ.

Термін окупності залежить від суми вкладень. Практика показує, що прибуток магазину, що займається виключно продажем скутерів, може доходити до 8 мільйонів рублів в рік. І це при націнці на товар в 30%.

Share your thoughts