Магазин мініатюри

Сучасні дорослі люблять іграшки не менше, ніж діти. Практика показує, що і чоловіки, і жінки готові витрачати великі гроші на своє ігрове захоплення в гонитві за унікальними колекційними продуктами. Популярний напрям — мініатюрні ігрові вироби. Відкривши магазин мініатюри, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільшою рентабельністю відрізняються магазини оптових закупівель, від 10 примірників. Потрібно розуміти, що навіть оптова вартість лялькових мініатюр досить висока, тому в накладі ви не залишитеся. Але якщо ви підприємець-початківець, то почати краще з роздрібної торгівлі. Універсальним варіантом буде інтернет-магазин.

Визначтеся з асортиментом і приступайте до пошуку постачальників. Левову частку іграшковою мініатюрної продукції виготовляють за кордоном, в Європі і Азії. Найбільш популярні іграшки такого типу виробляють у Німеччині, Японії, Англії і Кореї. Якщо постаратися, можна знайти досить вигідних посередників. У Росії лялькову мініатюру теж виробляють, хоч і в невеликих масштабах, тому про вітчизняну продукцію також забувати не варто.

Стартовий капітал складе близько 300 000 рублів. Цього достатньо, щоб створити сайт, організувати його розкручування і закупити першу партію товарів. Орієнтовний термін окупності — 8 місяців. Іграшкова мініатюра не відноситься до сезонних товарів, тому при правильній організації проекту можна отримувати стабільний дохід цілорічно.

Share your thoughts